Паспорти бюджетних програм місцевого бюджету на 2023 рік

Наказ №272 про затвердження паспортів бюджетних програм на 2023 рік

1.Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету (надання дошкільної освіти закладами дошкільної освіти)

2.Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету (забезпечення надання послуг з повної загальної середньої освіти в денних закладах загальної середньої освіти)

3.Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету (забезпечення фінансування закладів освіти,контрольза веденням бухгалтерського обліку та звітності, забезпечити надання якісних послуг з централізованого господарського обслуговування)

4.Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету (забезпечення надання допомоги дітям - сиротам та дітям позбавленим батьківського піклування. яким виповнюється 18 років, виплата стипендій міського голови. придбання шкільного автобуса)

5. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету (забезпечення діяльності центрів професійного розвитку педагогічних працівників)

6. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету ( проведення робіт по будівництву, реконструкції освітніх навчальних закладів )

7.Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету ( забезпечення належного рівня доступу до отримання послуг закладів позашкільної освіти)

8. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету (забезпечення інклюзивно - ресурсного центру за рахунок коштів місцевого бюджету )

9. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету (проведення заходів з енергозбереження з метою забезпечення стабільності системи управління місцевою енергетичною політикою, зменшення споживання паливно - енергетичних русурсів бюджетними установами громади )

Наказ № 69 про затвердження паспортів бюджетних програм на 2023 рік

1. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету (забезпечення фінансування закладів освіти, контроль за веденням бухгалтерського обліку та звітності, забезпечення ведення централізованого господарського обслуговування)

2. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету (проведення заходів з енергозбереження з метою забезпечення стабільності системи управління місцевою енергетичною політикою, зменшення споживання паливно-енергетичних ресурсів бюджетними установами громади)

3. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету (забезпечення створення належних умов для надання на належному рівні дошкільної освіти та виховання дітей)

4.Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету (забезпечення надання допомоги дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, яким виповнюється 18 років, виплата стипендій міського голови, придбання шкільного автобуса)

5.Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету (забезпечення діяльності інклюзивно-ресурсного центру за рахунок коштів місцевого бюджету)

6.Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету (забезпечення надання послуг з загальної середньої освіти в денних закладах загальної середньої освіти за кошти місцевого бюджету)

7. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету (забезпечення діяльності центрів професійного розвитку педагогічних працівників)

8. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету (забезпечення державної підтримки особам з особливими освітніми потребами)

9. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету (задоволення потреб дівчат і хлопців у сфері позашкільної освіти)

10.Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету (проведення робіт по будівництві, реконструкції освітніх установ та закладів за рахунок власних коштів місцевого бюджету)

Наказ № 19 про затвердження паспортів бюджетних програм на 2023 рік

1. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2023 рік (забезпечення діяльності центрів професійного розвитку педагогічних працівників)

2. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету (фінаносве забезпечення інклюзивно-ресурсних центрів за рахунок освітньої субвенції)

3. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету (забезпечення інклюзивно-ресурсних центрів за рахунок місцевого бюджету)

4. Паспорт бюдженої програми місцевого бюджету (забезпечення надання допомоги дітям - сиротам та дітям, позбавлених батьківського піклування)

5. Папсорт бюджетної програми місцевого бюджету (фінанасування закладів освіти)

6. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету (забезпечення потреб у сфері позашкільної освіти)

7. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету ( забезпечення загальної середньої освіти за рахунок освітньої субвенції)

8. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету ( забезпечення загальної середньої освіти за рахунок місцевого бюджету)

9. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету (забезпечення належних умов дошкільної освіти)

10. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету (забезпечення виконання наданих законодавством повноважень у відповідній сфері)

11. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету (забезпечення створення належних умов для надання на належному рівні дошкільної освіти та виховання дітей)

12. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету (забезпечення надання послуг з загальної середньої освіти в данних закладах загальної середньої освіти за рахунок коштів місцевого бюджету)

13. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету 9задоволення потреб дівчат і хлопців у сфері позашкільної освіти)

14.Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету (забезпечення безплатним харчуванням внутрішньо переміщених осіб на базі закладів освіти суб'єктами господарювання)

15. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету (проведення заходів з енергозбереження з метою забезпечення стабільності системи управління місцевою енергетичною політикою, зменшення споживання паливно-енергетичних ресурсів бюджетними установами громади)