Презентація результатів опитування щодо впровадження реформи Нової української школи на профільному рівні в Звягельській міській територіальній громаді
4 квітня на базі комунального закладу «Центр позашкільної освіти» Звягельської міської ради відбулася презентація результатів опитування щодо впровадження реформи Нової української школи на профільному рівні в Звягельській міській територіальній громаді. На захід були запрошені заступниця міського голови Наталія Борис, депутат міської ради, голова постійної комісії з питань соціальної політики, охорони здоров’я, освіти, культури та спорту міської ради Олександр Широкопояс, керівники закладів та установ освіти та представники від батьківського активу.
Тетяна Ващук, начальниця управління освіти і науки міської ради, запрезентувала учасникам заходу «Простір ініціатив», який розпочне функціонувати на базі закладу позашкільної освіти. Наголосила, що це місце, де педагоги та учні зможуть збиратися для обміну ідеями, спільної роботи над проєктами та розвитку творчого потенціалу.
Світлана Гонік, заступниця начальниці управління освіти і науки міської ради, ознайомила з узагальненими результатами опитування, яке було ініційоване управлінням освіти і науки міської ради і мало на меті визначити потреби та очікування всіх учасників освітнього процесу щодо організації роботи профільного ліцею в громаді. Вивчення думок усіх учасників освітнього процесу в межах перехідного періоду сприятиме подальшому створенню ефективної моделі ліцею академічного спрямування, який задовольнить запити та потреби учнів у високій якості освіти. Детально з матеріалами опитування в розрізі груп респондентів можна ознайомитись на сайті управління освіти і науки міської ради за покликанням https://nvmr.osv.org.ua/profilna-osvita-10-42-49-25-10-2024/
Наталія Борис наголосила на важливості проведення інформаційно-просвітницької роботи з батьками. Нагадала, що реалізація профільного навчання є вимогою законодавства. Створення профільного ліцею стане важливим кроком у розвитку нашої громади та забезпечить якісну освіту для наших дітей.
Олександр Широкопояс звернув увагу присутніх на важливість проведення роботи в рамках перехідного періоду, оскільки профільне навчання – це інвестиція в майбутнє наших дітей та нашої громади. Воно дозволяє учням глибше вивчати предмети, які відповідають їхнім інтересам та здібностям.
Юрій Рошка, директор Ліцею №1 імені Лесі Українки міської ради, закликав керівників закладів загальної середньої освіти до спільної роботи в рамках реалізації реформи.
Тетяна Шевчук, заступниця директора з навчально-виховної роботи Ліцею №1 імені Лесі Українки міської ради, поділилась враженням від поїздки до Славутського ліцею Славутської міської ради та досвідом, який буде запозичено при формуванні профільного ліцею академічного спрямування нашої громади.
В рамках подальшої роботи над створенням ліцею було окреслено ряд необхідних кроків для управління освіти та керівників закладів загальної середньої освіти, що направлені на покращення якості освіти у громаді. Учасники заходу мали змогу обговорити хвилюючі питання щодо реалізації профільного навчання.
Щиро дякуємо всім, хто взяв участь в опитуванні щодо впровадження реформи Нової української школи на профільному рівні. Ваша думка є надзвичайно важливою для нас!
Створення профільного ліцею – це спільна мета, і наша активна командна робота та єдиний підхід неодмінно приведуть до успіху та якісної освіти для майбутніх поколінь!