Виставка-конкурс "Осінні фантазії"

Дата: 11.10.2023 13:54

10 жовтня 2023 року на базі КЗ "Центр позашкільної освіти"     Звягельської міської ради був проведений І етап обласної   виставки-конкурсу "Осінні фантазії" з метою виявлення та   підтримки обдарованої учнівської молоді, створення умов для     самореалізації творчої особистості в сучасному суспільстві,     збагачення її духовного потенціалу, виховання естетичного смаку.

Активну участь взяли заклади освіти:

Гімназія № 2, Ліцей № 4, Гімназія№ 8, Гімназія№ 9, Гімназія № 10,    КЗ "Центр позашкільної освіти".

Діти та їх керівники проявили неабияку фантазію. Роботи на конкурсі були цікаві та креативні.

Незалежне журі у складі головного спеціаліста управління освіти і науки Звягельської міської ради Балаушко Т.М., директора КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників" Звягельської міської ради Бондарчук С.А. та заступника директора з навчально-виховної роботи образотворчого відділення Звягельської школи мистецтв Легензової С.М. визначили переможців у номінаціях.

ВІТАЄМО👏👏👏

Номінація "Ікебана та просторові композиції"

І місце: Гаврилюк Катерина (Гімназія № 9), вихованка гуртка "Колаж" КЗ"ЦПО", кер. Лазарєва І.О.

ІІ місце: Яценко Ольга, Гімназія№ 8, кер. Козій О.М.

ІІІ місце: Острозька Єва, ЦРТРД "Першоцвіт" КЗ "ЦПО", кер. Ведрук Н.О.

Номінація "Ошибана та колажі з природного матеріалу"

І місце: Білоусова Анастасія, (Гімназія № 10), вихованка гуртка "Чарівна палітра"

КЗ "ЦПО", кер. Лавренюк О.П.

ІІ місце: Білявська Вероніка, Гімназія № 8, кер.К озій О.М.

ІІ місце: Ваховська Вікторія, Гімназія № 8, кер. Козій О.М.

ІІІ місце: Пантус Богдан, Ліцей № 4, кер. Сергієнко Г.С.

ІІІ місце: Говорун Артемій, Ліцей№ 4, кер.  Ільчук Н.М.

Номінація "Вироби з соломки та лози"

І місце: Уривко Ліза, (Гімназія№ 2), вихованка гуртка "Юні екологи", кер. Семенчук З.Є.

ІІ місце: Добровольська Домініка, Ліцей№ 4, кер. Ільчук Н.М.

ІІІ місце: Гребнєва Олександра, Ліцей№ 4, кер.І льчук Н.М.

Дякуємо всім за участь!

Дякуємо ЗСУ за можливість дарувати дітям свято!💙💛