Освіта Звягельської громади:формуємо образ майбутнього.

Дата: 01.09.2023 08:24

У Звягелі відбувся регіональний форум «Освіта     Звягельської громади: формуємо образ майбутнього»

31 серпня в приміщенні IdeaHub відбувся регіональний форум:       «Освіта Звягельської громади: формуємо образ майбутнього».

У форумі взяли участь міський голова Микола Боровець,     секретар міської ради Оксана Гвозденко, директорка Українського   центру оцінювання якості освіти Тетяна Вакуленко, начальник         управління державної служби якості освіти у Житомирській  області  Олексій Редько, експерт Шведсько-Українського проєкту «Підтримка децентралізації в Україні» Олег Фасоля, ректорка Житомирського державного університету імені Івана Франка Галина Киричук, експертка міжнародного проєкту SURGe Лариса Шевчук та освітяни Звягельської громади.

В онлайн форматі до дискусії долучилась перша проректорка Київського університету імені Бориса Грінченка, міністерка освіти і науки України у 2016-2019 роках Лілія Гриневич.

На початку заходу прозвучав гімн України, хвилиною мовчання згадали усіх українців, чиї життя забрав російський агресор.

Далі учасники перейшли до панельних дискусій.

На порядку денному форуму:

📌 Нова Українська школа: від візії реформи до екватора;

📌 Освітні втрати. Від виміру до механізму подолання;

📌 Становлення старшої профільної школи. Від декларування до практичного втілення;

📌 Безпека освітнього процесу та стратегія інклюзивної освіти.

Загалом до регіонального форуму долучились понад 150 учасників.

Такий формат проведення освітнього форуму є конструктивним, дієвим та сприяє формуванню майбутньої якісної освіти.