Підсумки міського конкурсу авторів віршованої поезії та прози "Звягель - наше місто"

Дата: 19.06.2023 08:45

Підведено підсумки міського конкурсу авторів віршованої поезії та прози «Звягель – наше місто»

Сьогодні, 15 червня у центральному бібліопросторі імені Юрія Ковальського відбулось підведення підсумків міського конкурсу авторів віршованої поезії та прози «Звягель – наше місто» приуроченого Дню міста.

Організаторами даного конкурсу є управління освіти і науки міської ради, управління культури і туризму міської ради та комунальна установа «Центр професійного розвитку педагогічних працівників». Наголошувалося, що такий конкурс проводитиметься щорічно.

Компетентне журі, до складу якого входили учителі української мови та літератури, розглянуло всього 38 творчих доробок, серед яких віршована поезія і проза присвячена рідному краю.

Конкурс проводився у трьох вікових категоріях: молодша, середня і старша. Найактивнішими виявилися учні саме середньої вікової категорії – 11-14 років.

Привітати переможців конкурсу завітали заступниця міського голови Наталія Борис, начальник управління культури і туризму Олександр Широкопояс та заступниця начальниці управління освіти і науки Тамара Гончарук.

Відтак, тріумфаторами конкурсу стали наступні учні:

🏆Молодша вікова категорія:

📌Барак Анна, учениця Ліцею №4 – диплом ІІ ступеня;

📌Захарченко Діана, учениця Гімназії №10 – диплом ІІІ ступеня;

🏆Середня вікова категорія:

📌Галигіна Ольга, учениця Ліцею №1 – диплом І ступеня;

📌Лопатюк Вікторія, учениця Ліцею №4 – диплом II ступеня;

📌Гринюк Каріна, Кузнєцова Марія, співавторки твору, учениці Ліцею №11 – диплом ІІ ступеня;

📌Майструк Дарʼя, учениця Ліцею №1 – диплом III ступеня;

📌Войткова Уляна, учениця Гімназії №2 – диплом ІІІ ступеня;

🏆Старша вікова категорія:

📌Іхонкіна Уляна, учениця Гімназії №10 – диплом ІІ ступеня;

📌Бабенко Вікторія, учениця Ліце №11 – диплом ІІІ ступеня.

Усіх переможців було нагороджено дипломами та сувенірними виробами з логотипами Звягеля.

Натхнення, творчості та наснаги юним творцям!