День пам'ять Героїв Небесної Сотні у Гімназії № 7 Звягельської міської ради

Дата: 20.02.2023 10:36

Вже восьмий рік поспіль 20 лютого українці згадують героїв, яких назвали Небесною Сотнею. Вони стали уособлення людської, громадянської та національної відваги й самовідданості. Це беззбройні громадяни, яких вбили озброєні силовики у самому центрі європейської столиці.

У Гімназії №7 вшанували подвиг учасників Революції гідності та Героїв Небесної Сотні, які відстояли право українців на власний вибір та свободу. Учні 8-А класу поклали квіти до Меморіалу воїнам, загиблим за незалежність та територіальну цілісність України “Героям України”. Класні керівники 5-11 класів провели уроки мужності “Гідності хай промінь не згасає!”, де учні пригадали події тих важких днів, прослухали пісню-реквієм Небесної Сотні “Пливе кача” та переглянули тематичний фільм “Ангели майдану”. Початківці вирізали паперових журавлів, як уособлення героїв, і помістили їх над картою України, створивши композицію “А їх зустріли небеса”.

Ангели майдану віддали своє життя за можливість будувати європейську Україну. Сьогодні ми повинні захистити цей вибір.

Вічна памʼять Героям! Герої не вмирають!

Гімназія № 7 Звягельської міської ради