Новорічні розваги в ІРЦ «На гостини до кролика Пухнастика»

Дата: 27.12.2022 11:26

27 грудня 2022 року в комунальній установі «Інклюзивно-ресурнсий центр» Новоград-Волинської міської ради відбулось новорічне свято. На гостини до кролика Пухнастика завітали діти з особливими освітніми потребами разом зі своїми батьками.  В очікуванні головного героя дітлахи грали в сніжки, «ліпили» сніговиків, долали смугу перешкод, створювали новорічні листівки. Захід супроводжувався дитячими руханками та різноманітними таночками. Кролик Пухнастик пригостив учасників розваг солодкими подарунками. Святкова зала була наповнена гарним настроєм  та позитивними емоціями.

Колектив ІРЦ щиро вітає дітей та їх батьків з новорічно-різдвяними святами. Нехай протягом прийдешнього року відбуваються чудеса які радуватимуть та грітимуть душу. Сердечно дякуємо спонсорам за допомогу у створення новорічних декорацій та надані солодощі. Впевнені, що Ваш приклад є показовим і для інших благодійників.

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр»