Виставка творчих робіт дітей з ООП «Чарівні миттєвості осені»

Дата: 28.10.2022 11:34

Виставка творчих робіт дітей з ООП «Чарівні миттєвості осені»
 Незважаючи на виклики сьогодення, в комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний центр» Новоград-Волинської міської ради з 17 по 28 жовтня 2022 року відбулась виставка творчих робіт «Чарівні миттєвості осені». До участі в заході долучились діти з особливими освітніми потребами, які отримують корекційно-розвиткові послуги в нашому центрі.
   На тематичній виставці були представлені об’ємні композиції з природнього матеріалу: листя, каштанів, квітів, калини тощо. Осінь щедра на яскраві кольори та подарунки і своєю неперевершеною красою викликає творчий настрій. Кожна робота вирізняється унікальним задумом, оригінальністю, креативністю, різноманітністю та красою. Виставка перетворилася на галерею творчості, фантазії та мистецький арсенал вигадки.
    Дякуємо всім діткам та їх родинам за радість, гарний настрій та естетичне задоволення, а спонсорам за корисні подарунки.

Ірина Кулик, фахівець комунальної установи
«Інклюзивно-ресурсний центр» Новоград-Волинської міської ради