ІРЦ долучився до продовження тренінгів з надання підтримки дітям у воєнний період від Lumos Foundation

Дата: 04.07.2022 13:55

24, 28 червня та 1 липня 2022 року директор комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Новоград-Волинської міської ради Світлана Гонік та фахівець Лілія Васільєва долучились до другого рівня тренінгів за
підтримки міжнародної благодійної організації Lumos Foundation.
  Заняття були спрямовані на розширення теоретичних та практичних компетенцій практичних психологів щодо надання допомоги та підтримки батькам і дітям у кризовий період воєнного часу, в тому числі й дітям з ООП. Учасники мали змогу поповнити свій професійний інструментарій практичними техніками та методиками, які будуть ефективними у роботі з травмою.     Актуалізували особливості супроводу батьків дітей з особливими освітніми потребами у кризовий період воєнного стану та збереження психічного здоров’я і відновлення власних ресурсів у фахівців.
 Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Новоград-Волинської міської ради