Секрети стійкості для дітей від супергероїв

Дата: 04.04.2022 15:30

За ініціативи компанії «Драйв» та підтримки управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради, центру психологічної підтримки дітей та дорослих 01 квітня 2022 року відбувся захід для дітей з числа внутрішньо переміщених осіб. Дітлахи разом з батьками долучились до зустрічі із супергероями, які розкрили секрети емоційної стійкості, витривалості та навчили опановувати себе за допомогою дихання.
  Дитяча психіка найбільш вразлива до негативних змін зумовлених війною, тому під час зустрічі діти мали змогу переключитися від буденних труднощів, які спіткали кожного з нас. Метою заходу було створення позитивного простору та надання психосоціальної підтримки. Діти заохочувались до творчості, самореалізації, спілкування та взаємного
навчання.
  Зустріч із супергероями запалила вогник надії та віри в світне щасливе майбутнє України. Щирі дитячі посмішки, відкритість, прагнення до миру, добра та віра в перемогу надихає дорослих бути стійкими та сильними.
  Разом з гарним настроєм всі учасники отримали солодкі подарунки від благодійників.

Центр психологічної допомоги дітям та дорослим