«Учитель року – 2022» у номінації «Інформатика»

Дата: 16.11.2021 11:17

16.11.2021 року були підведені підсумки проведення зонального етапу першого туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022» у номінації «Інформатика». Відповідно до умов конкурсу вчителі інформатики представили на розгляд журі інформаційну картку учасника Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022», яка містила ґрунтовне висвітлення педагогічної ідеї конкурсантів; технології, методи, прийоми, форми роботи, які вони застосовують для реалізації педагогічної ідеї.

Зональний етап першого туру конкурсу містив два основних випробування.

Перше з них - «Фрагмент дистанційного уроку», метою якого була демонстрація конкурсантами педагогічної майстерності з організації освітнього процесу в дистанційному режимі. Формат випробування передбачав проведення фрагменту дистанційного уроку з вивчення нового матеріалу та первинного застосування нових знань у синхронному режимі взаємодії зі здобувачами освіти, з якими працює вчитель.

Друге конкурсне випробування - «Майстер-клас», який був проведений на базі ЗОШ№ 9 з дотриманням протиепідемічних вимог, мав на меті демонстрацію учасниками конкурсу вміння адаптувати власну педагогічну ідею (методи, прийоми роботи) до специфіки навчальних тем та вікових особливостей учнів.

Всі конкурсанти показали професійну ерудованість, методологічну грамотність; комунікацію, взаємодію, взаєморозуміння з аудиторією; оригінальність подачі навчального матеріалу, використаних підходів та прийомів; доцільне та різноманітне застосування технічних засобів; дотримання часового регламенту.

За підсумками конкурсних випробувань були підведені підсумки зонального етапу першого туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2022» у номінації «Інформатика»:

Садикова Ірина Петрівна, вчитель інформатики Новоград-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 художньо-естетичного профілю Житомирської області – 85,6 балів – І місце.

Лук’янчук Оксана Олександрівна, вчитель інформатики Ліцею № 4 міста Новограда-Волинського Житомирської області – 74,6 балів – ІІ місце.

Босс Тетяна Віталіївна, вчитель інформатики Новоград - Волинського ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Житомирської обласної ради – 68,6 балів – ІІІ місце.

Дякуємо учасникам конкурсу та бажаємо творчої наснаги, здійснення мрій та нових перемог!