Стипендіати міського голови 2020 - 2021

Дата: 29.10.2021 16:59

29 жовтня у Будинку рад відбулися урочистості з відзначення учнів та вихованців Новоград-Волинської міської територіальної громади стипендією міського голови.                                                                                        Стипендіатами міського голови за підсумками 2020-2021 навчального року стали:

за досягнення у навчальній та науково-дослідницькій діяльності:

Лавренюк Олена Ігорівна – учениця 10 класу Новоград-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 художньо-естетичного профілю.

Громнадзька Олена Олександрівна – учениця 11 класу, Ліцею №11 м. Новограда-Волинського.

за досягнення у мистецькій діяльності:

Мінгалєєва Наталія Олегівна – учениця 9 класу, Новоград-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7.

за досягнення у громадській діяльності:

Ничипорук Вероніка Вадимівна – учениця 11 класу, Новоград-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5.

Вітаючи стипендіатів міський голова Микола Петрович Боровець зазначив, що ця нагорода має подвійне значення: з одного боку – це успішний результат сьогодні, з іншого – успішний старт та мотивація для майбутніх винагород. Щиро вітаємо всіх нагороджених, а також педагогічні колективи закладів освіти та батьків із спільним успішним результатом!