Оголошення результатів конкурсу на заміщення вакантних посад директорів ЗЗСО

Дата: 11.06.2021 15:54

10 червня 2021 відбувся конкурс  на заміщення вакантної посади директора Новоград-Волинської загальноосвітньої  школи І-ІІІ  ступенів №2 Житомирської області, загальноосвітньої   школи І-ІІІ ступенів №9  міста Новограда-Волинського Житомирської області, Новоград-Волинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №10 художньо-естетичного профілю Житомирської області.

11 червня 2021 року в конференц-залі Будинку рад Новоград-Волинської міської ради оголошено результати конкурсу на заміщення вакантної посади директорів зазначених шкіл.

Голова конкурсної комісії  Овдіюк В.І.  в  присутності членів конкурсної комісії, начальника управління освіти і науки Новоград – Волинської міської ради Ващук Т.В.  ознайомив конкурсантів зі змістом підсумкового  протоколу  засідання конкурсної комісії  (додається) та оголосив результати конкурсу.

Члени конкурсної комісії висловили свої позитивні враження щодо ґрунтовної підготовки конкурсантів до конкурсних випробувань та продемонстрованого ними рівня знань на кожному з етапів, побажали переможцям гарного старту на новій посаді, а тим, хто цього разу не здобув перемогу, не зупинятися, а сміливо йти до мети.

Начальник управління освіти і науки  міської ради Ващук Т.В. повідомила про зарахування учасників конкурсу, які не стали переможцями,  до  кадрового резерву на посади керівників закладів освіти.