Онлайн-семінар «Нова українська школа. Виклики сьогодення»

Дата: 03.06.2021 14:50

Консультанти КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» Новоград-Волинської міської ради долучитися до перегляду прямої трансляції онлайн-семінару «Нова українська школа. Виклики сьогодення», який відбувся 03 червня 2021 року на Youtube-каналі управління Державної служби якості освіти у Житомирській області.
   Організатор заходу: Управління Державної служби якості освіти у Житомирській області.
   Учасники: Пушкарьова Тамара Олексіївна – доктор педагогічних наук, професор, науковий керівник освітньої технології «Росток», начальник відділу проєктного управління ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України, член-кореспондент НАПН України; Олена Іванівна Громська – автор та розробник електронних уроків. Директор ТОВ «Академія інноваційного розвитку освіти», методист відділу проєктної діяльності ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України; представники управління Державної служби якості освіти у Житомирській області; директори центрів професійного розвитку педагогічних працівників; керівники закладів загальної середньої освіти та їх заступники; педагогічні працівники.
   Метою зустрічі було обговорення особливостей використання у закладах загальної середньої освіти освітньої технології розвитку особистості «Росток».