Участь вчителів-логопедів ІРЦ в онлайн-семінарі

Дата: 13.05.2021 14:00

12 травня вчителі-логопеди комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Новоград-Волинської міської ради Вікторія Ридецька та Оксана Степанова прийняли участь в онлайн-семінарі «Немовленнєві діти: обстеження, корекція, запуск мовлення», який відбувся на базі КЗ «Житомирського ОІППО» ЖОР. Захід проводила методист ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти Вікторія Козир.
Вікторія Козир розповіла, як обстежувати мовлення дітей та ознайомила присутніх з методами запуску мовлення. З особливостями педагогічної роботи з немовленнєвими дітьми у закладі освіти розповіли Галина Кубальська та Інна Панченко, дефектолог-логопед та вчитель-дефектолог Житомирської спеціальної школи.
Сурдопедагог КУ «Другий ІРЦ» Житомирської міської ради Людмила Іваннікова висвітлила питання про розвиток дітей з порушенням слуху в освітньому просторі.

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр»