Перемога у Міжнародному конкурсі «Змагаймось за нове життя»

Дата: 30.04.2021 14:25

Дві здобувачки освіти Новоград-Волинської ЗОШ № 5 отримали перемогу в I Міжнародному (I International), VII Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Змагаймось за нове життя», присвяченому 150-ій річниці від дня народження Лесі Українки:

ПАШИНСЬКА ВАЛЕРІЯ (10 кл.) - I місце (4 вікова категорія);

КОСТЮКЕВИЧ ВІКТОРІЯ (6-Б кл.) - III місце (2 вікова категорія).

У конкурсі взяло участь майже 17 000 учасників з України, Норвегії, Італії, Португалії, Канади, ОАЕ (Дубаї), Казахстану, Росії, Білорусі.

До складу журі входили представники України, Канади та Норвегії. Близько двох місяців вони розглядали конкурсні виступи. Повідомили, що нагороди прямують до школи!

Лауреатами конкурсу стали учениці ЗОШ №5: Зандер Є. (10 кл.), Любимова В. (10 кл.), Гориховська В. (10 кл.), Боднар Н. (9 кл.), Лозовенко Є. (9 кл.) та Писаренко А. (1-А кл.)

Вітаємо Захарову Ольгу Анатоліївну та її учениць із черговою перемогою!

Олена Огородник, консультант центру професійного розвитку педагогічних працівників