ОГОЛОШЕННЯ!

Дата: 19.04.2021 13:50

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Новоград-Волинської міської ради, з метою забезпечення вчасного зарахування дітей з особливими освітніми потребами до закладів дошкільної та загальної середньої освіти, продовжує прийом документів та відновлює проведення комплексних психолого-педагогічних оцінок розвитку дітей з дотриманням санітарно-епідеміологічних вимог (відповідно до рішення Новоград-Волинської міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій протокол від 15.04.2021р.).

Звертаємо вашу увагу, що консультування батьків (законних представників), прийом документів здійснюється без присутності дитини.

Нагадуємо про можливість подати пакет документів онлайн через систему автоматизації роботи інклюзивно-ресурсних центрів «Україна. Інклюзія» за покликанням – https://ircenter.gov.ua

Перелік необхідних документів:

• документи, що посвідчують особу батьків (одного з батьків) або законних представників (копія);
  • свідоцтво про народження дитини (копія);
  • індивідуальна програма реабілітації дитини з інвалідністю (у разі інвалідності);
  • форма первинної облікової документації № 112/0 “Історія розвитку дитини”, затвердженої МОЗ;
  • довідка від психіатра (у разі потреби).

У разі, коли дитина з особливими освітніми потребами здобуває дошкільну або загальну середню освіту, до заяви додаються:

• психолого-педагогічна характеристика дитини із зазначенням динаміки та якості засвоєння знань під час навчання, підготовлена відповідним педагогічним працівником та затверджена керівником відповідного закладу освіти;
  • зошити з рідної мови, математики, результати навчальних досягнень (для дітей, які здобувають загальну середню освіту), малюнки;
  • документи щодо додаткових обстежень дитини (копії);
  • копія протоколу засідання команди психолого-педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами із зазначенням потреби щодо продовження тривалості здобуття освіти;

У разі, коли дитині з особливими освітніми потребами вже надавались психолого-педагогічні та корекційно-розвиткові послуги, до інклюзивно-ресурсного центру подаються:

• попередні рекомендації щодо проведення комплексної оцінки;
  • висновок відповідних фахівців щодо результатів надання психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг із зазначенням динаміки розвитку дитини згідно з індивідуальної програми розвитку.

Участь батьків (одного з батьків) або законних представників дитини у проведенні комплексної оцінки є обов’язковою.

Проведення комплексної оцінки розвитку дитини здійснюватиметься з дотриманням протиепідеміологічних вимог:

• Приміщення добре провітрюватиметься.
  • Проводитиметься температурний скринінг всіх учасників комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини.
  • Bciма учасниками оцінки, у тому числі дитиною, мають використовуватися маски та одноразові рукавички.
  • Батьки (законні представники) при потребі допомагатимуть в організацїі оцінки для уникнення близького контакту фахівців та дитини (з дотриманням дистанції 1,5 метра).
  • По завершенню комплексної оцінки всі матеріали для проведення обстеження, стіл та інші поверхні оброблятимуться дезінфікуючим розчином.
  • Чітко дотримуватиметься графік проведення комплексних оцінок для уникнення  скупчення людей у місцях спільного користування.

Наша адреса: вул. Пушкіна, 44.

Телефон для довідок: 3-54-66.

Електронна пошта: nvirc@ukr.net

Працюємо щоденно, крім вихідних і святкових днів з 8:00 до 17:00 (з 12:00 до 13:00 обідня перерва). Відвідувачі мають дотримуватися маскового режиму, дистанції 1,5 метра, користуватися одноразовими рукавичками.