Паспорти бюджетних програм місцевого бюджету на 2021 рік

1. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради).(Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти).
  2. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради).(Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти).
  3. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради).(Надання дошкільної освіти).
  4. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради).(Будівництво освітнії установ та закладів).
  5. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради).(Виконання інвестиційних проектів в рамках здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій).
  6. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради).(Надання позашкільної освти закладами позашкільної освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми).
  7. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради).(Інші програми та заходи у сфері освти).
  8. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)(Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, об'єднаних територіальних громадах)
  9. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)( Надання дошкільної освіти)
  10. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)( Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти)
  11. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)( Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти)
  12. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)( Надання позашкільної освіти закладами позашкільної освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми)
  13. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)( Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти)
  14. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)( Інші програми та заходи у сфері освіти)
  15. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)( Забезпечення діяльності інклюзивно-ресурсних центрів за рахунок коштів місцевого бюджету)
  16. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)( Забезпечення діяльності інклюзивно-ресурсних центрів за рахунок освітньої субвенції)
  17. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)( Забезпечення діяльності центрів професійного розвитку педагогічних працівників)
  18. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)( Надання освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами)
  19. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)( Будівництво освітніх установ та закладів)
  20. Наказ про затвердження паспортів бюджетних програм на 2021 рік
  21. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік (Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві) селищах, селах, територіальних громадах).
  22. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік (Надання дошкільної освіти)
  23. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік (Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти),
  24. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік (Надання позашкільної освіти закладами позашкільної освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми)
  25. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік (Забезпечення діяльності інших закладів у сфері освіти).
  26. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік (Забезпечення діяльності центрів професійного розвитку педагогічних працівників).
  27. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік (Забезпечення діяльності інклюзивно - ресурсних центрів за рахунок коштів місцевого бюджету)
  28. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік (Співфінансування заходів, що реалізуються за рахунок субвенсії з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти "Нова українська школа").
  29. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік (Виконання заходів, спрямованих на забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти "Нова українська школа" за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам).
  30. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік (Надання освіти за рахунок субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на надання державної підтримки особам з особливими освітніми потребами).
  31. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік (Будівництво освітніх установ та закладів).