Управління освіти і науки
Міністерство освіти
і науки України

Паспорти бюджетних програм

1. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради).(Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти).
  2. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради).(Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти).
  3. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради).(Надання дошкільної освіти).
  4. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради).(Будівництво освітнії установ та закладів).
  5. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради).(Виконання інвестиційних проектів в рамках здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій).
  6. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради).(Надання позашкільної освти закладами позашкільної освіти, заходи із позашкільної роботи з дітьми).
  7. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради).(Інші програми та заходи у сфері освти).
  8. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)(Керівництво і управління у відповідній сфері у містах (місті Києві), селищах, селах, об'єднаних територіальних громадах)
  9. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)( Надання дошкільної освіти)
  10. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)( Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти)
  11. Паспорт бюджетної програми місцевого бюджету на 2021 рік (Управління освіти і науки Новоград-Волинської міської ради)( Надання загальної середньої освіти закладами загальної середньої освіти)