«Новорічний експрес «У пошуках ялинкових прикрас»

Дата: 17.12.2021 23:19

16 грудня 2022 року в комунальній установі «Інклюзивно-ресурсний центр» Новоград-Волинської
міської ради для дітей із особливими освітніми потребами, які отримують додаткові психолого-
педагогічні та корекційно-розвиткові послуги на базі ІРЦ відбувся святковий захід «Новорічний експрес «У пошуках ялинкових прикрас» приурочений до Дня Святого Миколая. Діти мали змогу долучитися до фантастичної подорожі чарівним «Новорічним експресом».
Мандруючи святковими станціями, вони виконували цікаві та творчі завдання і віднаходили прикраси для новорічної ялинки. Зібравши всі елементи, діти створили власні, неповторні аплікації «Лісова красуня». Після запального танцю під веселу музику вони отримали «Сертифікати слухняної дитини» від Святого Миколая та подарунки від спонсорів. Святкова зала була наповнена дитячим сміхом, хорошим настроєм, позитивними емоціями батьків та дітей, їхньою вірою в чудо. На завершення родини могли зробити пам’ятні світлини у казкових фото-зонах, створених фахівцями ІРЦ. Від яскравих дитячих емоцій, щирої вдячності їхніх батьків радістю наповнюються наші серця. Від усього серця бажаємо дітям та їх родинам здоров’я, щастя та благополуччя. Дякуємо благодійникам за щедрість душі, зичимо успіху та процвітання.

Лілія Васільєва, практичний психолог
Комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр»