Стипендія міського голови

Дата: 25.10.2021 11:51

20, 23 жовтня відбулися засідання експертної комісії з призначення стипендій міського голови.                                                                           Стипендія міського голови призначається для реалізації основних завдань Програми розвитку освіти Новоград-Волинської міської територіальної громади на 2021-2025 роки (затвердженої рішенням міської ради від 04.03.2021 року № 84), з метою нагородження учнів (вихованців) закладів загальної середньої  та позашкільної   освіти громади, які протягом навчального року особливо відзначилися в галузях навчальної, науково-дослідницької, творчої  та громадської діяльності. Стипендія запроваджується з метою підтримки обдарованих дітей та молоді, створення умов для виховання інтелектуальної та творчої еліти громади і спрямована на стимулювання дітей та молоді на досягнення високих результатів у навчанні, творчих здобутків у науково-дослідницькій діяльності, літературі та мистецтві, активній громадській діяльності та  учнівського самоврядування.

Голова комісії Н.П. Борис ознайомила присутніх з кандидатурами претендентів, які подали для розгляду заклади освіти. Експертна комісія конструктивно розглянула подані матеріали та визначила кандидатури відповідно до вимог Положення про стипендію міського голови для обдарованих здобувачів освіти  Новоград-Волинської міської  територіальної громади: за досягнення у навчальній та науково-дослідницькій діяльності – 60% стипендій; за досягнення в галузі культури та мистецтв – 20% стипендій; за досягнення в громадській та позашкільній діяльності – 20 % стипендій.    Слід зазначити про те, що за підсумками 2020-2021 навчального року, які подали заклади освіти, визначено 4 кандидатури на відзначення стипендією міського голови:

- за досягнення у навчальній та науково-дослідницькій діяльності:                                                         Громнадзька О.О. – учениця 11 класу Ліцею №11;                                                                                   Лавренюк О.І. – учениця 10 класу ЗОШ №10;                                                                                                     -  за мистецьку діяльність: Мінгалєєва Н.О. – учениця 9 класу ЗОШ №7;                                                       - за громадську діяльність: Ничипорук В.В. – учениця 11 класу ЗОШ  № 5.

Вітаємо стипендіатів міського голови та зичимо нових успіхів та перемог!