Презентація інтегрованої освітньої системи А.Цимбанару «Світ чекає крилатих».

Дата: 22.10.2021 10:21

22 жовтня 2021р. для учасників професійної спільноти вчителів початкових класів Новоград-Волинської міської територіальної громади при підтримці адміністрації ліцею №1 імені Лесі Українки та центру професійного розвиткупедагогічних працівників була презентована інтегрована освітня система А. Цимбанару «Світ чекає крилатих».                       Творча група вчителів – представників ліцею №1,ліцею №4, ліцею №11 розповіли учасникам заходу про переваги освітнього проєкту. Проєкт вирізняє від інших велика увага до збереження здоров’я дитини. Учні не повинні носити з собою важкий портфель, щодня їм потрібен лише один журнал. У цьому кольоровому виданні міститься матеріал з усіх навчальних предметів, який вивчатиметься протягом тижня. Загалом на навчальний рік таких журналів потрібно 32. Крім того кожен учень отримує в подарунок спеціальний бокс, у якому зібрані допоміжні матеріали для навчання, а учитель повністю забезпечується дидактичним та методичним матеріалом. Учителі, які працюють за цим проєктом, задоволені як принципом побудови навчальної програми, наповненням журналів-посібників так і результатами учнів. Для учнів, які навчаються за освітньою системою «Світ чекає крилатих», запропоновано цікаві форми роботи: квести, дидактичні ігри, навчання через казкових героїв, толока, селфі-аудит – перевірка власних знань на початку тижня і наприкінці, та ще багато іншого. Учасники зібрання мали можливість поспілкуватися, поставити запитання та висловити власну позицію стосовно експерименту.          Вчителі зробили висновок про те, що саме головне при виборі освітньої програми – це цікаве навчання на основі дитиноцентризму та компетентнісного підходу.

Шведюк Л.В.                                                                                                                                                   Консультант КУ "Центр професійного розвитку педагогічних працівників"