Дата: 29.04.2021 16:07

Шановні батьки!

Інклюзивно-ресурсний центр запрошує дітей з особливими освітніми потребами Новоград-Волинської міської територіальної громади взяти участь у виставці творчих робіт «Палітра талантів», присвячених відзначенню Дня Матері та Міжнародного дня сім’ї.

Кожна дитина-учасник отримає диплом за участь у виставці та подарунок від благодійників за сприяння та підтримки громадської організації «Гармонія +», німецької асоціації Kinderhilfe Ukraine Rhein-Neckar für Novograd-Volynskij.

Організатор: комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр» Новоград-Волинської міської ради.

Виготовлені поробки (наприклад, вироби з бісеру, пластиліну, дерева, аплікації тощо) приймаються до 7 травня включно за адресою вул. Пушкіна, 44, кабінет № 11.

Виставка творчих робіт буде проходити в рамках міського свята «Разом ми сім’я щаслива, в нас дитина особлива» з 11 по 14 травня 2021 року в приміщенні інклюзивно-ресурсного центру. Всі бажаючі матимуть змогу ознайомитися з представленими роботами.

Відвідувачі обов’язково мають дотримуватися санітарно-епідеміологічних вимог.

Телефон для довідок : 3-54-66.

Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр»