Участь фахівців ІРЦ в онлайн-семінарі

Дата: 26.04.2021 15:24

Фахівці КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Новоград-Волинської міської ради Житомирської області долучились до онлайн-семінару «Комплексне обстеження дитини з порушеннями зору», який відбувся 23 квітня 2021 року на базі КЗ «Житомирський ОІППО» ЖОР. Модератором заходу була методист ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти – Віта Градівська.

Під час заходу спікери розкривали питання загальних та спеціальних вимог до діагностичного обстеження дітей з порушеннями  зору,а також особливостейрозвитку тактильного сприймання, мовленнєвої діяльності та емоційно-вольової сфери.

Зазначалось,що робота з дитиною з такими порушеннями потребує наявності спеціального обладнання та фахової підготовки спеціалістів.

Весь викладений матеріал був корисним для слухачів, які мали можливість розширити знання, підвищити власну кваліфікацію у роботі з дітьми з особливими освітніми потребами.

Вікторія Ридецька,

вчитель-логопед