Управління освіти і науки
Новоград-Волинської міської ради
Міністерство освіти
і науки України

Фахівці ІРЦ долучились до науково-практичної онлайн-конференції

Дата: 31.03.2021 15:10
Кількість переглядів: 8

30 березня 2021 року фахівці КУ «Інклюзивно-ресурсний центр» Новоград-Волинської міської ради взяли участь в науково-практичній онлайн- конференції на тему «Від експертів професіоналам: сучасний погляд на принципи корекційної роботи з дітьми з РАС та ефективної взаємодії з їх родинами». Конференція організована швейцарською фармацевтичною компанією ACINO в Україні в рамках соціального проєкту «Твій безмежний світ». Захід приурочений до Всесвітнього дня поширення інформації щодо проблем аутизму.

Провідні експерти та практики поділились цінною, корисною, практичною інформацією щодо роботи з дітьми, які мають розлади аутистичного спектру. Спікери широко розкрили особливості роботи фахівців ІРЦ та педагогів з дітьми з особливими освітніми потребами.

Дякуємо організаторам заходу за запрошення та можливість стати активними слухачами всеукраїнської науково-практичної онлайн конференції. Фахівці ІРЦ завжди готові підвищувати свій професійний рівень.

Олена Монжиєвська вчитель-дефектолог

КУ «Інклюзивно-ресурсний центр»