Науково-методична рада КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників»

Дата: 21.01.2021 17:00

21 січня 2021 року в КУ «Центр професійного розвитку педагогічних працівників» відбулося засідання науково-методичної ради. У роботі науково-методичної ради брали участь начальник управлінняосвіти і науки Новоград-Волинської міської ради Ващук Т.В., заступник начальника управління Гончарук Т.В., головний спеціаліст управління освіти і науки Балаушко Т.В., педагоги КУ «ЦПРПП», директори закладів загальної середньої освіти, завідувачі закладів дошкільної освіти, заступники директорів  з НВР. У засіданні науково-методичної ради брав активну участь онлайн Пастовенський О.В., заступник директора з науково-методичної роботи КЗ «Житомирський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти» ЖОР, доктор педагогічних наук.

На засіданні науково-методичної ради були розглянуті такі питання:

1)         презентація та захист методичних розробок педагогічних працівників, які атестуються на присвоєння педагогічного звання «учитель-методист», «керівник гуртка-методист»;

2)         затвердження авторських робіт за підсумками міського етапу виставки «Сучасна освіта Житомирщини-2021»;

3)         сертифікація учителів у 2021 році (з досвіду роботи учителів початкової школи Ліцею№ 11 Величко Л.А., Микитенко Л.С. у 2020 році).

Рішенням науково-методичної ради схвалені та рекомендовані до участі в обласному етапі виставки «Сучасна освіта Житомирщини-2021» творчі доробки педагогів Новоград-Волинської міської територіальної громади і затверджені методичні розробки педагогів, які атестуються на присвоєння педагогічного звання «учитель-методист» (Сукач Т.В., учитель математики Ліцею № 4; ДейнекоО.М., учитель початкових класів Ліцею № 11), «керівник гуртка-методист» (Кучинська Г.О., ПДМ).

Учитель початкових класів Ліцею № 11 Величко Л.А. поділася з колегами досвідом проходження сертифікації у 2020 році, адже педагоги початкової школи Ліцею № 11 - Величко Л.А. і Микитенко Л.С. вперше серед педагогів міста пройшли сертифікацію у 2020 році.

Світлана Бондарчук, директор КУ «ЦПРПП»